Regulamin

Używając SHC Market (dalej jako „my”, „nasze”, „nas”, „SHC Market”, („shc.pl/market„), zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli na nie się nie zgadzasz, proszę, nie wchodź na SHC Market ani z niego nie korzystaj.

Rejestracja na giełdzie SHC Market jest jednoznaczna ze zgodą na przestrzeganie regulaminu.

Każde ogłoszenie musi posiadać co najmniej jedno zdjęcie, na którym widoczny będzie produkt i kartka z nazwą użytkownika.

Zabrania się wrzucania zdjęć w słabej jakości, na których produkt jest źle widoczny oraz zdjęć z internetu (produktowych)

Zabronione jest zakładanie wielu kont.

Regulamin może ulec zmianie i dołożymy wszelkich starań, by Cię o niej poinformować, lecz w Twoim obowiązku leży regularne sprawdzanie tych warunków podczas dalszego używania SHC Market.

Zgadzasz się nie publikować obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych lub obrażających mniejszości rasowe, religijne i seksualne materiałów, jak również innych materiałów, które mogą pogwałcać polskie prawo.

W przypadku postępowania niezgodnego z powyższymi zasadami, zostaniesz natychmiastowo i bezapelacyjnie zbanowany.

Adres IP każdego postu jest zapisywany w celu przestrzegania zasad i/lub udowodnienia ich łamania.

Administracja SHC Market zastrzega sobie prawo do edycji treści ogłoszenia niezgodnego z regulaminem.

Osoby oznaczone jako „Użytkownik Zweryfikowany” (inaczej zaufany sprzedawca) nie mają obowiązku wrzucania zdjęć z TAGiem

Jako użytkownik zgadzasz się na to, by Twoje informacje były zachowane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże jako SHC Market nie będziemy obarczeni odpowiedzialnością za włamania hakerskie prowadzące do pozyskania tych danych.