Lewis o Mayweather – McGregor: to po prostu śmieszne

0
120
views

Lennox Lewis krytycznie podchodzi do pomysłu walki bokserskiej Floyda Mayweatehra Jr z Conorem McGregorem. Były król wagi ciężkiej uważa, że nawet znakomity zawodnik MMA nie ma żadnych szans z takim geniuszem szermierki na pięści jak „Money” Floyd.

– Nie mogę tego traktować poważnie – mówi wprost były król wagi ciężkiej. – Mayweather jest najlepszy w swojej wadze, w boksie nikt nie jest w stanie się do niego zbliżyć. To bokser najwyższego gatunku, więc jak miałby z nim mierzyć się ktoś z innego sportu?

– Mówimy o innej dyscyplinie, w której można używać wyłącznie pięści i tylko nieliczni to potrafią. W każdym sporcie walki ręce są ważne, ale to są kompletnie różne dyscypliny. Floyd go znokautuje! – przewiduje Lennox – On jest za dobry boksersko dla McGregora, a McGregor dla niego zbyt niedoświadczony. Ja wiem, kto wygra tę walkę, widzę sensu w oglądaniu jej.

Cóż, to nie jedyna osoba, która spisuje McGregora na straty, nawet jeżeli nie podoła tej walce mało prawdopodobne jest to, że skończy się to tylko i wyłącznie na tej potyczce jeżeli chodzi o jego karierę bokserską.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here