Raperzy, którzy powinni dać sobie spokój – vol 1

2
230
views

Jest tyle pięknych zawodów na „r”. Rolnik, rębacz, recepcjonista. O, niekoniecznie raper.

Parafrazując kultową już wymianę zdań Szaranowicza i Szpakowskiego z najpopularniejszej gry piłkarskiej określić w ten sposób możemy pewną grupę raperów, którzy powinni zająć się czymś innym niż składaniem wersów. Skorzystaliby na tym wszyscy.

Zapraszamy do naszego subiektywnego spisu artystów, którzy w naszym odczuciu nie spełniają oczekiwań słuchaczy.

Edzio – świetny freestyle’owiec, raper co najwyżej przeciętny. Jest bardzo młody, ma czas wycofać się jeszcze z rapu, bo jego wspólny album z Filipkiem Płyta Dekady okazała się totalnym niewypałem, a sam spuścił na siebie tony szamba zadzierając z fanami Włodiego czy NewBadline – wytwórnią, która suma summarum zrezygnowała z wypuszczenia i promowania płyty. Nie każdy jest Te-Trisem, Drogi Piotrze.

 

Theodor – jak to jest mieć trzydzieści lat na karku i ciągle próbować? Theodor znany jest głównie z odejścia z Alkopoligamii, niezłego freestyle’u, organizacji Warszawskiej Ligi Wolnostylowej i… wady wymowy. Pierwszy solowy album Artura – Pierwsze Demo nie okazało się strzałem w dziesiątkę, a żaden numer poza Niedzielą nie był wart uwagi. Jeśli chodzi o Bez Okazji to szczerze mówiąc, dziwimy się, że ktokolwiek kupił płytę, która najpierw w całości została opublikowana na YouTube. Kawałki bez szału, słabe klipy. Panie Arturze, lepiej wychodzą Panu felietony i sprawy czysto organizacyjne. No offence.

Tomb  – wiemy, że to odgrzewanie kotleta, ale jak można nazywać rapera osobę, która znana jest głównie z braku uzębienia, odejścia z SB Maffija i okradania swoich fanów? Założyciel Panteon Records po raz kolejny zapadł się pod ziemię i nikt nie wie co się z nim dzieje, ani z pieniędzmi wyłudzonymi od czekających na jego kolejny mixtape (o całej sytuacji więcej TUTAJ). Tomb jest już skończony i nie wierzymy, że znajdzie wytłumaczenie na swoje zachowanie. A wydawało się, że gorzej niż po ośmieszeniu go przez Filipka już nie będzie.

 

2 KOMENTARZE

  1. Ośmieszenie Tomba przez Filipka? A można wiedzieć jakie? Zwyzywanie żony Tomba albo jego wyglądu? Tomb jako niefrestylowiec wypadł (wiem zaraz napiszecie coś o wypadaniu wy śmieszki internetowe :)) bardzo dobrze. A poza tym dlaczego są wymienieni młodzi raperzy? Czemu nie ma tutaj takiego Onara który już dawno się wypalił i nagrywa kawałki o starych słuchaczy? 😛

  2. Bo to jest tekst rozpoczynający serię o tym tytule lamusie i woleli pocisnąć kogoś mniej znanego, żeby zobaczyć jak się ona przyjmie. Ok, nie jesteś lamusem, sorry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here