Szpaku wycofuje się ze swoich słów i kolejny raz mówi o raperach z Youtube’a!

1
3508
views

Sprawa rozpoczęła się, gdy do sieci trafił numer Palucha „Kontrola Jakości” z gościnnym udziałem Szpaka. Szpaku nawinął parę wersów, które odnosiły się do youtuberów, którzy postanowili rozpocząć swoją przygodę z raper. Po pewnym czasie raper zawitał na kanale Yurkoskyego, gdzie w wywiadzie wytłumaczył, że nic nie ma do Young Multiego i może z nim iść nawet na piwo. Jak się jednak okazało, Szpaku ma kompletnie inne zdanie. W social media pojawił się wywiad Hype X Szpaku.

Jak tłumaczy raper: „Wcale im się nie dziwię, ze odnieśli takie wrażenie , ,,Aspołeczny tak bardzo, że wyjdź stad,, to nie tylko puste słowa z ,,GUMMO,,. Nie czuję się komfortowo przed kamerami i też nie zamierzam z tym walczyć, przyznaję że pogubiłem w tym swoje zdanie . Co myślę na ten temat macie na Kontroli Jakości , to muzyka daje mi możliwość przelania wszystkich myśli. Byłbym hipokryta, gdybym nie podsumował tego publicznie wiec myślę, ze to dobra okazja. Na marginesie, do wszystkich rapowych pudelko-gwiazdek jak twierdzicie, ze boje się beefu i chcecie mnie uczyć czym jest hiphop to nie strzelajcie na fejsie tylko nawińcie coś pod bity to z chęcią odpowiem. ” Cały wywiad możecie zobaczyć poniżej.

WYWIAD Hype X Szpaku1. Okej klasycznie jak zawsze w tych wywiadach czy mógłbyś przedstawić się osobom, które jeszcze…

Opublikowany przez Hype na 7 grudnia 2017

1 KOMENTARZ

  1. Po co te szukanie dziury w całym na siłę?! Co złego w tych słowach że ma jointow więcej niż ten pajac dredow na lbie!?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here