2sty idzie “Pod Prąd”

0

2sty to bardzo wyrazista postać w polskim rapie. Początkowo kojarzony był z doskonałymi blendami, które swojego czasu robiły furorę w sieci. Dziś 2sty to nie tylko blender ale również świetny raper oraz producent. Już wkrótce ukaże się jego solowym album pt. “Puzzle”. Wczoraj premierę miał pierwszy singiel, który swoim klimatem mocno zaskoczył wszystkich fanów Tłustego. Za bit w kawałku “Pod Prąd” odpowiedzialny jest O.S.T.R., natomiast produkcją teledysku zajęła się ekipa Bidi coś kręci.

Na co warto zwrócić uwagę to przede wszystkim świetny bit od Ostrego. Już dawno mówiłem, że O.S.T.R. na bicie > O.S.T.R. na majku. Z każdym nowym trackiem od łódzkiego artysty utwierdzam się w tym przekonaniu. To co Adam zrobił to mistrzostwo świata i najlepszy bit, jaki usłyszałem w tym roku na rodzimym podwórku.

Inaczej sprawa ma się do 2stego. Jestem przyzwyczajony do jego mocno technicznych i stylowo nawiniętych zwrotek. Tym razem dostaliśmy coś zupełnie innego i nie byłbym sobą, gdybym nie napisał, że taki 2sty mi się nie podoba. Wystarczy odpalić sobie kawałek “Kto 2 Ma Ten Styl?” i już będziecie wiedzieć, jakiego 2stego chcę słuchać.

Mam nadzieję, że “Pod Prąd” to tylko jednorazowy wyskok w rozkminkowe i “poważne” tematy. Pozostaje nam czekać na premierę “Puzzli”, które na pewno będą mocną pozycją w 2013.

fot. Wojtek Koziara

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here