Piątek wieczór, a Wy przed kompem?!

0

W końcu koniec tygodnia, w końcu weekend, w końcu będzie można się wyspać i odpocząć. No chyba, że pracujemy, tudzież uczymy się w sobotę… ale udawajmy, że takich osób nie ma i wszyscy dziś mamy świetne humory i jesteśmy głodni melanżu.

Nie wiem czy zauważyliście drobną zmianę w publikacjach muzycznych na SHC? Pojawiają się one znacznie częściej i mają iście blogowy klimat. Ciekaw jestem czy taka zmiana Wam odpowiada. Oczywiście pomimo zwiększonej częstotliwości tekstów “o niczym” będą też dłuższe publikacje, recenzje, przemyślenia i rankingi. Tak mi się wydaje. Muzyczka #KęKę

Osobiście nie mam mocno zaawansowanych planów weekendowych, no może poza zdaniem warunku na studiach ale z tym różnie bywa. Póki co wkręcam sobie, że nic nie muszę i zmieniam tracklistę. Osoby, które na bieżąco czytają SHC Music powinny wiedzieć, że z moich głośników niezwykle rzadko słychać melanżowe numery. Wolę te spokojniejsze, takie po których pomiędzy kolejnymi odsłuchami następuje krótki moment zadumy.

Jest 19:37 i jeżeli to czytasz to znaczy, że dziś siedzisz w domu i nigdzie się nie ruszasz. Tak, nikt Cię nie lubi i nie nadajesz się na imprezy. Lecę po piwo do monopolowego. Miłego wieczoru!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here