Jesień w Polsce to okres bardzo krótki i ciężko go wyczuć. Piękne złote liście potrafią spadać z drzew przy okazji zarówno 5 jak i 20 stopni. Więc jeśli nie śmigasz jeszcze w zimowej kurtce, a przydałoby Ci się kupić coś przejściowego to koniecznie musisz zapoznać się z naszymi propozycjami na jesień! A no i przypominamy, że te rzeczy można traktować zdecydowanie UNISEX.

5. CHAMPION Bomber Jacket

Nazywana bomberką kurtka, bardziej kojarzy nam się z bejsbolówką rodem z amerykańskich filmów. A gdzie lepiej szukać kurtek tego typu niż u jednej ze starszych amerykańskich marek odzieżowych? Dobrze słyszycie! Najczęściej kojarzony z latami 80-tymi Champion to już ponad 100-letnia marka!

Zdecydowanie, gdy szukasz kurtki do flexu w swoim liceum nie możesz przejść obojętnie obok Championa. Zwłaszcza jeśli należysz do drużyny sportowej. W końcu to w sporcie Champion ma swoje korzenie! Ale jeśli to nie to, to taka kurtka i tak wzbudzi uznanie Twoich kolegów i koleżanek. Jest minimalistyczna i świetnie łączy się z każdymi spodniami!

Fakt faktem pochodzi z kolekcji SS19, ale na jesień będzie leżeć jak ulał! A teraz w do dorwania w okazyjnej cenie na MODIVO.PL.