6 klipów od Quebo! Rusza preorder

0

Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Wczorajszy dzień zdecydowanie należał do Quebonafide, który w odstępie kilkunastu minut wypuścił 6 klipów i z hukiem ruszył z preorderem. “Ezoteryka” oraz “Erotyka Mixtape” wydają się być najbardziej wyczekiwanymi pozycjami w tym roku na polskiej rap-scenie. Poniżej info prasowe odnośnie zakupu albumów oraz wszystkie 6 teledysków.

Album “Ezoteryka” to jeden z najbardziej wyczekiwanych krążków roku 2015. Śmiało można powiedzieć, że na materiał od ciechanowskiego rapera – Quebonafide – oczekuje z ciekawością całe środowisko rapowe, jeszcze za nim światło dzienne ujrzała okładka czy nawet nazwa debiutanckiego solo. W skład Preorderu wchodzą 2 płyty:
1CD Ezoteryka + 1CD mixtape Erotyka.

Ezoteryka to przede wszystkim zabawa słowem na wysokim poziomie oraz mnóstwo emocji zawartych w 15 dopracowanych do perfekcji utworach. Raper pokazuje olbrzymi wachlarz umiejętności technicznych, nie popadając jednak w skrajność, dzięki czemu nie dochodzi do przerostu formy nad treścią. Album z pewnością zaskarbi sobie fanów nowoczesnych brzmień i niekonwencjonalnych rozwiązań. Zdecydowanie jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich otwartych rapowych głów.

PREORDER – http://theavenue.pl/product-pol-35207-PREORDER-Quebonafide-Ezoteryka-mixtape-Erotyka-Exclusive-.html

Rozpierdol! 17.02 imieniny Quebonafide? 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here