Japońska marka kojarzona z małpą, dzięki 27 letniej działalności na stałe zapisała się w modzie jak i subkulturze. Początkowo działając pod kierownictwem NIGO, A Bathing Ape zgromadziło wielu sympatyków. Przez lata działalności mogliśmy zobaczyć wiele ciekawych współprac, a już w najbliższych dniach zadebiutuje kolejny projekt z The Weeknd!

Kanadyjski artysta na stałe wrócił do swoich social mediów, wraz z opublikowaniem najnowszych singli. Nieco wcześniej, a konkretniej w 2018 roku ukazała się pierwsza forma współpracy duetu. Jako że zyskała ona w oczach fanów, A Bathing Ape przedstawia jej drugą odsłonę. Kolekcja obejmuje m.in. okrycia wierzchnie, koszulki, bluzy oraz spodnie. Naszym faworytem jest czarna bejsbolówka oraz kurtka jeansowa, które tak jak pozostałe produkty, są utrzymane w czerni. Większość z nich posiada drobne, pomarańczowe akcenty w postaci brandingu. Na elementach widnieją również napisy takie jak ”The Weeknd”,”XO” czy ” Till We Overdose”. Znalazło się coś dla fanów tkanin dresowych, które zdobi design camo.

Kolaboracja trafi do sprzedaży już 11 stycznia, za pośrednictwem sklepów i witryny A Bathing Ape oraz strony internetowej The Weeknd.