adidas atakuje wiosnę z nowymi kolorami Nite Joggerów

0
Dostaniemy same jasne kolorystyki buciwa

Kwiecień się zaczął, poza tym, że nowy miesiąc to i nowy kwartał, dla niektórych drugi początek roku, bo i przyroda się budzi do życia po zimie. Stąd zaczynamy nosić już lżejsze buciwa czy kurtki. Często ostatnio można było zauważyć Nite Joggery od marki adidas. I to ona wraz z tym modelem właśnie uderzają na wiosnę!

To, czego się możemy spodziewać po stopionych śniegach to meshowa, przewiewna cholewka! Ta z kolei zawiera zamszowe i odblaskowe elementy. Podeszwa buta opiera się o system boost, więc zdecydowanie można postawić na wygodę!

Poza widoczną na zdjęciu tytułowym kolorystyką, dostaniemy jeszcze 3 kolejne! Buty, które mamy traktować jako propozycję wiosenną, zdecydowanie są w kolorach jasnych. Głównie odcienie turkusu i szarości, co komponuje się całkiem przyzwoicie. Zważywszy na to, że najczęściej w wiosnę/lato nosi się buty jaśniejsze kolorystycznie. Zdecydowanie dobrze adidas wybrał model, który będzie promować na SS19. Lekki, przewiewny, wygodny. Czego chcieć więcej?

Kiedy: 11.04.2019
Cena: 549 zł

Obecnie na stronie adidasa dostępne są buty w innych wersjach kolorystycznych. Czy nie przypominają Wam dosyć serii EQT?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here