Lubimy przekazywać wam dobre wiadomości, a powyższa zdecydowanie paja optymizmem i powiewem empatii. Ostatnio pisaliśmy o geście przekazania posiłków z rąk Snoop Dogga, dziś natomiast skupiamy się na niemieckim przedsiębiorstwie!

Stan Nowy Jork jest jednym z najbardziej dotkniętych miejsc pandemią w USA, a choć obuwie wydaje się być z pozoru mało pomocne, sami doskonale wiecie że wygodne buty to podstawa. Zwłaszcza, gdy dane jest nam pracować w trudnych warunkach, a nasze obowiązki nierzadko wykraczają poza kilkugodzinny tryb pracy. Zauważył to również adidas i zdecydował się przekazać 130 par dla załogi szpitala w Mount Sinai Hospital z okręgu Queens. Z pewnością podeszwa UltraBOOST, pozwoli na większy komfort pracy, a zadowolenie medyków jest bezcenne.

Warto dodać, że nieco wcześniej niemiecka firma ogłosiła współpracę z Carbon w celu stworzenia przyłbic dla szpitali. Tygodniowo, produkcja ma wynieść 18 tysięcy sztuk, a wraz z upływem czasu, sięgać 50 tysięcy. Duet zamierza podzielić się plikiem do druku partnerom na całym świecie, dzięki czemu każdy z zainteresowanych będzie mógł wspomóc służbę zdrowia.