Air Jordan 1 – “Shadow” – Black/Soft Grey – Premiera

0

Obecny rok obfituje w retra oryginalnych kolorystyk Jordanów. Szczególnie zadowoleni mogą być fani pierwszego obuwia sygnowanego przez Michaela, gdyż właśnie dziś premierę mają kultowe jedynki nazwane przez fanów “Shadow”. Mieliśmy okazję być świadkami premiery tego buta i obejrzeć go na żywo.

Materiałowo but zadowoli fanów marki – na całej zewnętrznej powierzchni buta ( z wyjątkiem nylonowego języka i podeszwy skrywającej system AIR) znajduje się skóra która jest przyjemna w dotyku i sprawia wrażenie dobrej jakościowo.  W zestawie oprócz domyślnych, czarnych sznurówek znajdują się także dodatkowe w kolorze soft grey. Pudełko nawiązuje do tego z roku 1985 podobnie jak całe wykończenie buta – postawiono podobnie jak w przypadku poprzednich tegorocznych reedycji – Royal i Black Toe na maksymalne odwzorowanie oryginalnego modelu – nie znajdziemy nigdzie logo Jumpmana co odróżnia tegoroczne Shadowy od tych z roku 2009. Pozostałe zmiany w stosunku do poprzedniego retro to zmiana koloru wkładki czy loga Wings w górnej części buta aby jak najbardziej było zbliżone do oryginalnego.

Polska cena sugerowana na ten model wynosi 529 zł i dostępne są (w bardzo limitowanej ilości). Buty Jordan dostępne są w sklepie Distance.pl.

Sprawdzajcie fotografie buta:

 

1 2 3

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here