Ostatnio pisaliśmy o nadchodzących reedycjach modeli Jordan Brand, dziś natomiast przychodzimy ze szczegółami dot. kolejnego wydania dedykowanego kobietom! Popularność damskich modeli jest odpowiedzią na strategię firmy, która miała przyciągnąć nowe grono klientów. Pożądanie i zainteresowanie jest doskonałym dowodem na to, że przez lata temat był dość zaniedbany.

Jednym z bardziej lubianych modeli ostatnich lat jest rzecz jasna Air Jordan 1, dzięki licznym premierom klasyk ponownie znalazł się na nogach wielu z nas. Mimo tak wielu współprac i projektów, fani nie wydają się być znudzeni – zbliżający rok przyniesie nam równie wiele dobrego. Na horyzoncie pojawia się kolorystyka ”Silver Toe” WMNS, zaprojektowana w oparciu o matową skórę, w towarzystwie błyszczących, srebrnych elementów. Samą cholewkę, poza akcentami – zdominowała czerń oraz biel.

Premierę zaplanowano na 2021 rok, a konkretniej 12 lutego. Cena niezmiennie wyniesie 170 dolarów, a pary możemy spodziewać się m.in. w SNKRS App. Jeśli chodzi o wydania WMNS, w najbliższych miesiącach światło dzienne ujrzy również m.in. AJ III x A Ma Maniere, AJ 1 ”Court Purple” oraz AJ IV ”Starfish”.