Ostatnio powiadomiliśmy was o przesunięciu kilku premier Air Jordan w związku z obecną sytuacją na świecie, natomiast dotyczy to wyłącznie wydań marcowych. Plany firm toczą się własnym torem, a kalendarz premier nie zwalnia, wraz z zupełnie świeżymi modelami!

Niespełna wczoraj, ujawniono pierwsze fotografie sampli zbliżającej się kolorystyki AJ IV ”Court Purple” wchodzącej w skład Metallic Pack. Dziś, możemy przyjrzeć się im w pełnej okazałości. Cholewka wraz z midsolem jest śnieżnobiała, co początkowo może przypominać stylistykę ”Pure Money”. Główną rolę grają tu subtelne detale takie jak fioletowe akcenty na pięcie, metalowych koronkach czy metce języka. Na ten moment Jordan Brand nie potwierdziło daty premiery, jednak ma ona przypadać na 14 maja. Cena pozostaje niezmienna jak w przypadku większości modeli i wyniesie 190 dolarów.

Sądząc po minionych reedycjach oraz wielu zapowiedziach takich jak m.in. AJ IV x Union czy współpracy z Off-White, kultowy model czwórek, może w najbliższych miesiącach liczyć na o wiele większe zainteresowanie.