Alhpa Industries x EASTPAK

0

Zarówno Eastpak jak i Alpha Industries mają swoje mocne korzenie w działalności militarnej, a konkretniej: obie marki zaczynały jako marki, które tworzyły wyposażenie dla amerykańskiej armii w latach 50-tych. W latach 70-tych przeszły na rynek konsumencki i to własnie tam się teraz znajdują.

Teraz pomiędzy tymi dwoma markami powstała kolaboracja inspirowana najsławniejszą kurtką lotniczą – Modelem MA-1 od Alpha Industries.

Kolaboracja składa się z trzech elementów, jakimi są:
Plecak PADDED PAK’R (299 zł) – najbardziej rozpoznawalny plecak marki Eastpak, który powstał w roku 1976. Stworzony został z nylonowej tkaniny używanej w lotnictwie. Plecak uzupełnia również możliwość włożenia do niego laptopa. Idealnie? A, własnie, nie zapomnijmy o klasycznym pasku od Alpha Industries!

SPRINGER (129 zł) – kultowa nerka od marki Eastpak. Wykonana będzie z podobnego materiału co wspomniany wcześniej plecak i będzie wydawana w dwóch kolorach: czarnym i oliwkowym. Może to zmodyfikuję trochę Twój militarny look?

CALUM (339 zł) – klasyczna, marynarska torba. A właściwie takimi inspirowana. Zmieści się zapewne do niej wszystko. Przynajmniej tak mówi producent. Posiada wbudowany pokrowiec na laptopa i kilka przegród na ubrania. Serio, prawie wszystko!

Jak się podoba Wam ta gorąca kolaboracja?

Kolekcja będzie wkrótce dostępna w Polsce, w sklepach: supersklep.pl, eastend.pl, 7kicks.pl, bc24.pl, sneakerstudio.pl, selectshop.pl, panpablo.pl.