Astro – pamiętacie tego dzieciaka?

0


14-letni wówczas gówniarz (ur. w 1996 r. Brooklyński MC Brian “Astro” Bradley) wykazał, że posiada, jakby to rzec po naszemu: “swag jak skurwysyn”. Pojawiły się w owym czasie pogłoski o tym, że NIEJAKI Jay-Z jest zainteresowany współpracą z tym młodym nowojorskim kotkiem. Jednak Astro zdementował pomówienia na temat podpisywania jakichkolwiek kontraktów z Rock’a’fella przy okazji swoich pojawień w telewizji, pomimo że w owym czasie pojawiło się wiele doniesień na ten temat. Ostatecznie w styczniu ubiegłego roku  Brian ‘Astro’ Bradley podpisał umowę z Epic Records (Sony Music Entertainment)- pod wodzą Pana: L.A. Reid, który zasiadał w jury X-factora (Jakby nie było – wykonał bardzo dobre posuniecie, zważywszy na to, że Astro ostatecznie odpadł w eliminacjach. On tak, ale nie jego potencjał!). Warto wspomnieć, że L.A. Reid do 2011 roku był prezesem i dyrektorem naczelnym Def Jam Music Group. Więc zdecydowanie każde z jego posunięć w kwestii muzycznej jest przemyślane.
Poniżej zamieszczam Wam do odsłuchu/pobrania darmowy Mixtape “DeadBeats & Lazy Lyrics” od Astro, hostowany przez Dj’a Tech’a, wypuszczony w sieci internetu wczoraj. Nie dajcie się zwieźć temu tytułowi. Tu ani beaty nie są zdechłe, ani też liryki nie są leniwe. Chłopak mocno gimnastykuje swój język. Swoją drogą – fajnie posłuchać w końcu o czymś innym niż o hajsie i striptizerkach…
Na 12-składnikowym Mixtapie pojawiają się m.in. produkcje z/od: (jednego z moich ulubionych:) 9th Wonder, BrandUn DeShay, ThatLoserLaron i w końcu znanego i szanowanego w grze: MF Doom’a, 3 produkcje zostały stworzone osobiście przez Brandona.
Co sądzicie?
Jak dla mnie bardzo udany lirycznie i melodyjnie mixtape utrzymany w klimacie złotych lat ’90. Szczególnie przypadł mi do gustu kawałek Flow, który wydaje się troszkę “nowocześniejszym” w swoim brzmieniu w zestawieniu z pozostałymi utworami.
Ale żeby była jasność – przypadł mi on do gustu  nie tylko z tego powodu! 😉
Równie fantastycznie buja: “Catchin Wreck” , “Cordoroy Couch” i “Grind-in”.  Czujecie ten potencjał?!
“Player” zdecydowanie potwierdza to, co mogliśmy usłyszeć podczas odsłuchu całego mixu. Astro jest graczem. Czy nadal gra razem z młodzikami? Uważacie, że już awansował?

Sprawdźcie sami ten (dojrzały już)  flow!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here