Serial “Atlanta” od Donald’a Glover nie wróci w tym roku.

0

Fani serialu “Atlanta” będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

O nowych odcinkach serialu nie usłyszymy w tym roku. Odcinki serii od Glovera wrócą do nas najwcześniej w 2020 roku.

Tą wersję wydarzeń potwierdzili FX CEO John Landgraf oraz szef działu PR John Solberg podczas konferencji prasowej Television Critics Association, która odbyła się w poniedziałek, 4 lutego.

“Nie wiemy czy będziemy mieć Atlanta, czy też nie,” powiedział Landgraf.

Solberg dodał, “Na pewno nie będzie to w tym roku.”

Landgraf za opóźnienie obwinia napięty kaledarz rapera. Szef stacji FX nadmienił, że Glover zmagał się zarówno z “prywatnymi sprawami”, które uniemożliwiły mu pracę nad serialem.

“Jak możecie sobie wyobrazić, Donald Glover jest królem wszystkich mediów, przez to ma niesamowicie pokręcone życie” mówi Landgraf. “W tym roku miał również prywatne sprawy, które zabrały mu czas. Od psychicznych urazów do problemów o których raczej wolałbym nie mówić w otwartym gronie.”

“Więc, myśle, że jednym z realiów telewizji dzisiaj jest to, że… musicie poczekać. Teraz mamy mnóstwo seriali, które nie wracają co roku … Chciałbym, że wszyscy fani mogli się cieszyć swoimi ulubionymi seriali, których nowe sezony regularnie wracają. Ale w pewnym momencie musimy wybrać między ilością, a jakością. My stawiamy na jakość”

Fani “Atlanta” są już przyzwyczajeni do czekania. Mimo, że pierwszy sezon serialu dostaliśmy w 2016 roku, to sezon drugi dotarł do nas dopiero w zeszłym roku.

W innych wiadomościach, 21 Savage zatrzymany przez ICE!