BAPE dla całej rodziny!

0

Ostatnio mogliście trochę poczytać na naszej stronie o Bape, głównie za sprawą „chuligana” tej marki. Teraz mamy dla Was jednak dużo zdjęć z najnowszej kolekcji marki, która jest już dedykowana na jesień i zimę.

Co prawda pogoda za oknem bardziej zachęca do założenia krótkich spodenek, niż kurtek, które dopiero co zostawiliśmy w szafach, ale warto zawczasu przygotować się na chłodniejsze dni. Bape dba o całą rodzinę, więc w najnowszym lookbooku znajdziemy zarówno kolekcję męską i damską, a także dziecięcą.

Kolekcja jest bardzo wszechstronna, ale jednak ukierunkowana w stronę rzeczy na chłodniejsze pory roku, czyli właśnie bluzy czy kurtki. Dodatkowo znajdziecie też pojedyncze akcesoria, takie jak czapki, czy torby.

bape1bape2bape4bape6bape3

Kolekcja damska też ma dużo fajnych ciuchów, od bluz camo po bardziej klasyczne płaszcze. Oczywiście motyw z logo Bape nie mógł zostać pominięty i obecny jest na wielu bluzach.

bape6bape6bape6bape6bape6bape6

Kolekcja dziecięca jest bardzo kolorowa i wesoła, tak jak na dzieci zresztą przystało. Tutaj też znajdziemy wszechobecne camo, ale jednak większość ciuszków to takie, które dobrze będą pasowały tylko do dzieciaków. Chociaż czuję, że za te spodenki z napisem BAPE wielu dorosłych dałoby się pokroić.

bape6bape6bape6bape6

Bape nie jest dostępne w żadnym sklepie w Polsce, jednak ich produkty możecie znaleźć na stronie angielskiego End Clothing, więc i tam pewnie trzeba wypatrywać pojawienia się tej nowej kolekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here