Beatstore.pl, czyli nadchodząca rewolucja w Polskim rapie!

0
beatstore beatstore.pl

Beatstore.pl to nadchodząca platforma stworzona specjalnie z myślą dla producentów i raperów. Serwis ma zamiar wywrócić to jak kupuje i sprzedaje się bity o 180 stopni!

Ale po co komu Beatstore.pl?

Proces sprzedaży i kupowania beatów od zawsze był kłopotliwy. Każda ze stron ma zgraję swoich problemów. Producenci borykają się z niedochodzącymi przelewami, wiadomościami o możliwość zmniejszenia kosztu beatu o drastyczne ceny lub artystami, którzy sami nie wiedzą czego chcą. Raperzy narzekają na beatmakerów, którzy zwlekają się z wysyłką wyczekiwanej paczki, trudnością z znalezieniem upragnionej produkcji i pojawiających się, co pewien czas, oszustów.

Czy tak wyobrażaliście sobie tworzenie muzyki? Inwencja twórcza została zmieniona na problemy z umowami, prowizjami przy korzystaniu z “profesjonalnych” serwisów, ciągłe sprawdzanie stanu konta i udrękę jaką potrafi być sprzedaż i kupno jednej produkcji. I po tym wszystkim trzeba zebrać siły na tworzenie muzyki? Nie tak to powinno wyglądać…

Beatstore.pl zamierza cały proces sprzedaży i kupienia beatu ograniczyć do kilku kliknięć!

Motto serwisu to: “Zajmij się muzyką, my załatwimy resztę!”

Beatstore.pl to nadchodzący portal w którym cały ten proces będzie zautomatyzowany. Okej, okej. Ale co dokładnie tam znajdziemy?
– Sklep internetowy dla każdego producenta,
– 100% zysku ze sprzedaży beatów,
– Kasę na koncie od razu po zakupie,
– Automatyczną wysyłkę beatów,
– Statystyki sprzedaży, wyświetleń i odsłuchań wbudowane w platformę,
– Umowy licencyjne bez stresu i prawnika!

To nie wszystko co ma pojawić się na platformie. Jak mówią twórcy: “Na odsłonięcie wszystkich kart musicie poczekać, aż do startu platformy”!

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej i profilu Facebook serwisu!

W innych rapowych wiadomościach, Young Thug aresztowany na własnym listening party!