Bobby Shmurda ma szansę opuścić więzienie wcześniej!

1
bobby shmurda

Bobby Shmurda został aresztowany w 2014 roku. Skazano go za konspirację do zabójstwa oraz nielegalne posiadanie broni. Raper miał spędzić 7 lat w więzieniu.

Teraz wydaje się, że ten czas uda mu się skrócić. Najprawdopodobniej Bobby’ego zobaczymy na wolności już w 2020, a nie 2022.

Jak donosi serwis TMZ Bobby może zostać wypuszczony warunkowo już za 2 lata. Jego przesłuchanie w tej sprawie będzie miało miejsce w sierpniu 2020, to znaczy, że jeśli wszystko pójdzie dobrze to zobaczymy go na wolności już w grudniu tego samego roku. Raper z NYC spędził już prawie 2 lata w więzieniu, został aresztowany w 2014, a skazano go dwa lata później. Jeżeli ten czas uda się wliczyć do jego wyroku to Bobby wyjdzie na wolność wkrótce.

Bobby nie był jedynym skazanym w tej sprawie. Związany z Shmurda, Santino Boderick nie zaakceptował zaoferowanego przez sąd “global plea deal”. Został skazany na 117 lat więzienia. Santino był członkiem gangu GS9. Tego samego co wyżej wymieniony raper.

Jak Bobby Shmurda trafił do więzienia

bobby Shmurda

W dniu 17 grudnia 2014 roku cała ekipa GS9 została aresztowana. Policja ujęła ich w studiu Manhattan’s Quad Studios, gdzie nagrywał Shmurda. Podczas przeszukania pomieszczenia służby znalazły 10 sztuk broni oraz mała ilość cracku. Wszyscy członkowie gangu zostali ujęci przez policję.

Podczas trwającej prawie 2 lata sprawy sądowej Shmurda, Marshall i McCoy dostali ofertę na ugodę. W zamian za przyznanie się do winy mają spędzić tylko 7 lat w więzieniu. Reszta gangu dostała podobne oferty, tylko czas spędzony zza kratkami był przynajmniej dwukrotnie większy. Rashid “Rasha” Derissant, Alex “A-Rod” Crandon oraz Santino Boderick zostali skazani na 98, 53 oraz 117 lat. Wszyscy zostali uznani winnymi za bycie członkami gangu, napaść, morderstwo oraz konspiracje.

Wolność Bobby’ego zależy od jego postępowania. Raper spędza ciężki czas w więzieniu. Podczas pobytu w zakładzie karnym nabawił się 11 wykroczeń. W tym za posiadanie telefonu komórkowego i narkotyków oraz bójkę. Jeżeli przez najbliższe dwa lata uda mu się nie dorzucić dodatkowych wykroczeń do tej listy to zobaczymy już go wkrótce na wolności.

Jego największy hit do odsłuchania poniżej!

W innych rapowych wiadomościach, Post Malone dzieli się tracklistą do Beerbongs & Bentleys z Nicki Minaj, Swae Lee i więcej!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here