Co się stało! Za pośrednictwem portalu kanały Kryminalna Polska prawie miesiąc temu dowiedzieliśmy się, że Bonus 2 września miał wylądować w Zakładzie Karnym w Białołęce. Wtedy też Bonus mówił, że mimo to, premiera albumu odbędzie się w ustalonym terminie, czyli 4.10.2019.

Dzisiaj na swoim instagramie Bonus poinformował swoich fanów, że trafił do szpitala. Z tego też powodu nie mógł stawić się w Zakładzie Karnym w wyznaczonym dniu. W końcu zdrowie jest ważniejsze. Szczęśliwie prawnicy Bonusa walczą za niego niczym lwy. Zarówno za niego, jak i za jego fanów – w końcu zamówienia preorderowe już będą podpisane!

Wspieramy Bonusa całym sercem i życzymy powrotu do zdrowia! Zobaczcie materiał Kryminalnej Polski (powyżej) oraz wpis Bonusa na instagramie:

View this post on Instagram

Siemanko Ludzie !!! Mam kilka słów do przekazania wszystkim zainteresowanym moją obecną sytuacją. Niestety, odebrałem bardzo niekorzystne wyniki badań przez co musiałem się poddać pilnej operacji. W tym momencie już jest lepiej i wracam do zdrowia. Prawdą jest, że nie stawiłem się w więzieniu, w wyznaczonym terminie, ale zdrowie jest dla mnie ważniejsze, a warunki wolnościowe zapewniają mi profesjonalną opiekę medyczną. Mam już termin posiedzenia odnośnie odroczenia kary, także w ciągu kilku tygodni wszystko się wyjaśni. O wszystkim poinformuje Was na bieżąco. Odciąłem się od Social Mediów, ponieważ potrzebowałem spokoju i prywatności. Odliczam teraz dni do narodzin mojego potomka i premiery mojej nowej płyty "BLOKÓW REZYDENT". Jeżeli chcecie mnie wesprzeć to zamawiajcie preorder na WWW.BONUSRPK.PL !!! Ten legalny haracz wciąż mi spędza sen z powiek, a na preorderze zarabiam więcej niż zwykle. Korzystne dla moich Fanów jest to, że poprzez zamówienie Preorderu, płyta z podpisem będzie u Was w dniu premiery. Bardzo dziękuję za wsparcie i tyle ciepłych słów od Was !!! Cały czas myślę pozytywnie i wierzę w to, że jednak uda mi się wygrać tą nierówną walkę !!! Czekajcie na nowe rzeczy ode mnie, bo będzie grubo !!! Pozdro serdeczne !!! 🔥🔥🔥 #bonusrpk #ciemnastrefa #szpital #operacja #muremzabonusem #poprawaprawa #stoppomówieniom #blokówrezydent #preorder #hiphop #rap #trap #muzyka #music #świeżeinfo #pozdrawiam

A post shared by BonusRPK_official (@bonusrpk_official) on