Brat Lil Peep o raperze: “Był smutny dla pieniędzy”

6
Mandatory Credit: Photo by Swan Gallet/WWD/REX/Shutterstock (8877450p) Lil Peep in the front row Balmain show, Front Row, Spring Summer 2018, Paris Fashion Week Men's, France - 24 Jun 2017

Brat rapera ma inne zdanie niż reszta świata.
Wiadomość o śmierci Lil Peep zszokowała cały świat. Jednak wygląda na to, że raper nie do końca był takim na jakiego sugeruje jego muzyka. Zdaniem brata rapera – Karla Åhr – raper dostał xanax wymieszany z substancją która nie powinna się znaleźć w tabletce. Powodem zgonu był właśnie ten “dodatkowy czynnik”, o którym Lil Peep nie miał pojęcia. Jednak to nie wszystko o czym Karl chce powiedzieć.

Zdaniem brata rapera Lil Peep był zupełnie inną osoba niż przedstawiał to w swojej muzyce. Gustav w swoich tekstach często mówił o walce z depresją, ciężkimi stosunkami z ojcem i używaniem narkotyków – szczególnie tych w tabletkach. O ile w ojcowskich stosunkach Karl zgadza się w swoim bratem, mówiąc o swoim rodzicu jako “samolubnej osobie”, to według niego reszta wcale nie miała miejsca.

lil peep depresja

Depresja Lil Peep była dla pieniędzy

“Kiedyś oglądaliśmy WWA razem i Peep mówił mi jak bycie raperem jest podobne do bycia pro-wrestlerem. To i to opiera się na postaci, która odgrywasz.” – Mówił Karl. – “Płacono mu za bycie smutnym. To uczyniło go popularnym. Jego wizerunek tylko to podbudowywał.” – kontynuuje brat rapera. – “Był bardzo dumny kiedy słyszał, że jego muzyka pomogła komuś kto chciał się zabić. On pomagał ludziom, nie był osobą która potrzebowała pomocy. Nie był tak smutny jak ludziom się wydaje.”

Według Karla Lil Peep miał o wiele lepszy stosunek do narkotyków kiedy nie był popularny.
“Wcześniej nawet nie pił alkoholu” – twierdzi Karl, dodając że jego brat miał natomiast styczność z marihuaną – “Myślę, że narkotyki nie byłby częścią jego życia gdyby nie stał się częścią tej specyficznej kultury. Teraz będzie pamiętany jako osoba która ją jeszcze bardziej promowała.”

Wedle Karla to przemysł muzyczny zmusił Lil Peepa do odgrywania postaci jaka przyniosła mu popularność.
“Mój brat nie brał 5 tabletek Xanaxu dzienie, lecz zrobiłby to żeby pokazać to na Instagramie” – tłumaczy Karl – “Gustav radził sobie o wiele lepiej z takimi rzeczami niż Lil Peep, lecz świat nie znał Gustava, znał Lil Peepa.”

W innych rapowych wiadomościach, Rychu Peja idzie w trapy? Zapowiada współpracę z Beteo i Rogal DDL!

6 KOMENTARZE

  1. myślę że ludzie nie muszą być smutni ani mieć problemy z depresją żeby o tym śpiewać, trzeba być sobą. jak Gus chciał udawać charakter emo, chociaż uważam że był nim i to wszystko nie prawda, to i tak zawsze będzie przez nas kochany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here