Wielokrotnie przedstawialiśmy zestawienia dot. customów oraz projektów bespoke, tak więc Ceeze jest nam dobrze znany. Artysta z NYC zajmuje się modyfikacją obuwia w dość szerokim wachlarzu możliwości. Jeśli zastanawiało was co dzieje się z pozostałościami wykorzystanych par – znamy odpowiedź!

Tytułowy projekt jest na swój sposób ekologiczny, a to dzięki stworzeniu produktów wraz z wykorzystaniem pozostałości. Są to materiały cholewek modeli Air Jordan 1, których baza została wykorzystana do niezliczonych koncepcji na zamówienie. Przechodząc do szczegółów, jedną ze stron zdominowały wspomniane wydania, natomiast druga – została pokryta zamszem. Dzięki temu, produkt wydaje się być elegancki i jedyny w swoim rodzaju, a sądząc po dorobku Ceeze, możemy liczyć na świetną jakość. Wiąże się z tym również limitowany nakład wynoszący 40 egzemplarzy oraz wysoka cena – 450 dolarów.

Torbę można kupić na stronie Ceeze, natomiast z uwagi na wykonanie produktu na zamówienie, wysyłka może wynieść nawet dwa miesiące.