Champion świętuje w tym roku 101 urodziny, a oznacza to, że jego logo jest znane wielu pokoleniom. Dzięki doprawdy długoletniej pracy, marka zjednała sobie fanów na całym świecie, dotychczas współpracując z imponującą liczbą różnorodnych partnerów. Począwszy od A Bathing Ape, Supreme, atmos LAB, skończywszy na Kith, Off-White oraz Vetements. Wielokrotnie mogliśmy zobaczyć również projekty w towarzystwie mniejszych, lokalnych firm co pokazuje że marka nieustannie szuka inspiracji i docenia pomysł, który chce odsłonić przed liczniejszym gronem osób.

Czym zdobyła sympatię? Charakterystycznym stylem ale i otwartością. Jako że przedsiębiorstwo tworzą również młodzi ludzie, postanowiliśmy stworzyć coś specjalnie z myślą o nich. Partnerem naszego merchu został Bagi, a konkretniej BagiCommunity. Jeśli jeszcze go nie znacie, obecnie zajmuje się m.in. prowadzeniem sklepu z limitowanymi produktami, tworząc przy tym własną społeczność. Swoją przygodę rozpoczął już w 2018 roku na YouTube gromadząc do tej pory 82 tysięcy subskrybentów. Możecie kojarzyć go również z aplikacją Dropsy, która nie tylko informuje o nowościach ale i przedstawia okazjonalne produkty. Champion jest związany z luźnym podejściem do mody, a wiele osób chętnie łączy go z ulubionymi sneakersami. Z tej okazji, połączyliśmy siły i stworzyliśmy dedykowany T-shirt, który jest wyrazem nierozerwalnej przyjaźni z młodymi ale i przedsiębiorczymi twórcami. Tym samym, łączy ludzi o podobnych zainteresowaniach wraz z doskonałą jakością i zaufaniem, które wypracował Champion. Do sprzedaży trafiła szara wersja kolorystyczna wraz z obszerną grafiką oraz naszym brandingiem. Bazą została koszulka z linii Premium Reverse Weave, którą zapewne doskonale znacie. Premiera odbyła się 12 lipca, a błyskawiczna sprzedaż udowadnia, że nasz projekt zdobył i wasze zainteresowanie!

Już niebawem przedstawimy wam kolejne projekty z naszym udziałem. Nie możemy zdradzić szczegółów, jednak zaręczamy – warto czekać!