Za niespełna cztery lata, niemieckie przedsiębiorstwo będzie obchodzić setne urodziny. Dzięki tak bogatej historii, firma ma w swoich archiwach prawdziwe skarby, których istnienia możemy być świadkami. Bieżący rok jest szczególnym czasem dla adidas, ze względu na 50 rocznicę modelu Superstar, który jest znany od wieków na całym świecie.

Same marki jak i klienci, chętnie obchodzą tego typu wydarzenia, zarówno poprzez sentymentalizm, jak i historię której chcemy być częścią. Aby na dobre rozpocząć świętowanie i przedstawić nam co przygotowano z tej okazji, adidas stworzył minutowy film pod reżyserią J. Hilla. W rolę aktorów wcielił się m.in. Pharell, NIGO, Blondey oraz Kerwin Frost. Główną rolę otrzymał skater Jenn Soto, którego zauważymy w towarzystwie klasycznych, czarnych dresów Three Stripes oraz modelu Superstar. Jonah Hill, podkreśla że dużą wagę ma zarówno starsze pokolenie, jak i młodsze. Dodaje, że gdy połączą swoje wysiłki, będziemy świadkami wspaniałej sztuki oraz kreatywności. Niewątpliwie jest to ważny aspekt kampanii adidas, gdyż sylwetkę Superstar pamiętają nasi rodzice, rodzeństwo ale i my sami.

Przedsiębiorstwo przedstawi wiele projektów, które nawiązują do sloganu ”Change Is a Team Sport” tak więc czeka nas wiele dobrego!

”There’s no knowledge without the older generation who did it first […] And there’s no change or progression without the new generation”