Do Chief Keef’a strzelano! Sprawa 6ix9ine?

0

Z ostrej amunicji. Bo taką oni mają na ulicach Nowego Jorku. W całą sprawę może być zamieszany 6ix9ine!

Chief Keef vs. 6ix9ine?

Ostatnio 6ix9ine zaczął swój kolejny beef. Do listy miast, które go nienawidzą może spokojnie dodać Chicago. W tym tygodniu dodał na swoim Instagramie krótkie video o prostej treści – “Fuck Chief Keef and Lil Reese”.

Nie wiadomo co sprawiło niechęć Tekashi69 do członków GBE, ale sprawa wydaje się bardzo poważna. W klipie znajdziemy szybko wycofującą się z filmiku Cuban Doll. Dziewczyna została pobita przez Tadoe, ziomka Keef’a i Lil Reese.

Jak od lat wiadomo, chłopaki z Chicago nie lubią jak się do nich brzydko mówi. Wietrzne Miasto, teraz bardziej znane jako Chiraq, od lat króluje w statystykach liczby morderstw w USA. Wystarczy tylko spojrzeń na ilość osób już dłużej nie występujących w klipach Lil Durk’a, by zrozumieć dlaczego.

Członkowie GBE już od dawna nie mieszkają w Chicago. Teraz ich wrogowie ścigają ich po Nowym Jorku. Po tym samym mieście, którego królem ogłosił się 6ix9ine. Jak podał manager Chief Keef’a, do rapera oddano strzały, gdy wychodził z hotelu w NYC. Chociaż, nie udało się zidentyfikować sprawców, policja poszukuje dwóch mężczyzn podejrzanych o to zajście.

Nie wiadomo czy Tekashi69 jest zamieszany w całą sprawę, lecz wydaje się to dość prawdopodobne. Raper najpierw publicznie ogłasza beef z Chief Keef’em,  a parę dni później do reprezentanta Chicago ktoś strzela w jego mieście. Sprawa jest dość podejrzana i zasługuje na mocne HMMM…

Na całe szczęście nikt nie ucierpiał w wyniku strzelaniny. Co myślicie o całym zdarzeniu?