Kolekcjonowanie różnorodnych produktów nie budzi zdziwienia, a to czy są to znaczki, buty czy koszulki nie ma większej różnicy. Niejednokrotnie przekonaliśmy się, ile kolekcjonerzy są w stanie zapłacić za historyczne modele ale i perełki związane z modą uliczną. Jako przykład może posłużyć aukcja legendarnych AJ 1 , osiągająca kwotę 560 tysięcy dolarów lub oferta blatów Supreme sprzedana za 800 tysięcy dolarów.

Na horyzoncie kolejna licytacja, a mianowicie ”The Box Logo Collection” – kolekcja zawierająca 250 koszulek box logo od Supreme (1994 – 2020). Limitowane ”okazy” zostały zebrane przez Jamesa Bogarta, który rozpoczął poszukiwania w 2014 roku. T-shirty pochodzą z wielu zakątków świata, a samą aukcją ww. zajmie się Christie, oczekując około 2 milionów dolarów.

Zgromadzenie licznej kolekcji przez 21 latka wymagało nie tylko nielada wysiłku ale i sporej inwestycji. Zawrotna cena z pewnością wynagrodzi kilkuletnie poszukiwania, niemniej, aukcja jest dedykowana wyłącznie dla pasjonatów z dość zasobnym portfelem. Szczegóły możecie znaleźć na oficjalnej stronie.