Dnia wczorajszego, na sneaker shopping z Joe La Puma wybrał się japoński raper Joji. 27-letni muzyk i host programu wybrali sklep Flight Club w Los Angeles jako miejsce rozmowy. I zakupów.

Flight Club to dość znana marka sklepów w Stanach Zjednoczonych. Choć u nas, głównie się kojarzyć (przez nazwę) może z marką Jordan, to nie brak tutaj pozostałych wielkich marek buciarskich. Oczywiście są też te mniejsze. I to te bardziej i mniej ekskluzywne. Prawdopodobnie to jeden z tych sklepów. w których macie ogromny wybór. I tak, sprzedają oryginalne Yeezy i buty z serii The Ten. Tylko nie zdziwcie się patrząc na ceny 😉

Joji zaczyna rozmowę z Joe od tematu związanego z czarnymi Nike Air Force 1, które są już tak częstym wyborem, że nie każdemu w tych butach można ufać. Generalnie, stały się ogromnym memem. Joji stara się walczyć z tymi stereotypami.

Dowiecie się jaki rodzaj butów muzyk lubi, a zdecydowanie czuć, że lubi skrajności. Również powinniście posłuchać jak mówi o różnicach i podobieństwach YouTube i Telewizji. A na koniec powiemy, że Joji podczas wywiadu zakupił swoją pierwszą parę Air Jordanów 1. Przesłuchajcie również najnowszy singiel Jojiego, który wykonał z Don Krezem:

Koniecznie zaobserwuj na instagramie @streetwearhypeclub, żeby być na bieżąco! Więcej ciekawostek ze świata butów znajdziesz w zakładce FOOTWEAR.