Co łączy 3 warszawskich fotografów z Timberlandem?

0

Pamiętacie dwa pierwsze wydania Timberland Flyroam? Jeśli nie to zapraszamy do lektury- tutaj część 1, zaś tutaj część 2.

Aktualnie w odpowiedzi na nadchodzące lato Timberland postanowił stworzyć kolejną wersję. Przed nami Flyroam GO.  Jako, że po raz kolejny zostaliśmy poproszeni o to, aby sprawdzić jak sprawują się buty to tym razem postanowiliśmy wybrać się na mały trip do Warszawy. Tam też zaprosiliśmy do zabawy trzech fotografów, których możecie kojarzyć. Oczywiście nie musicie znać każdego, więc podrzucamy również ich profile instagramowe bo na pewno warto tam zajrzeć! Biorąc pod uwagę, że sami sobie zdjęć zrobić nie mogli to zdjęciami do naszego artykułu zajął się redakcyjny człowiek do zadań specjalnych czyli @skowronbdg.

O kim konkretnie mowa?

1. Wojtek Koziara (@wojtekkoziara)

___________________________

2. Piotr Kaczor (@kaczy__)

___________________________

3. Piotr Pytel (@osiemdziewiec)

Oczywiście też wraz z Timberlandem przygotowaliśmy dla Was KONKURS, w którym będziecie mieli okazję zawalczyć o jedną parę Flyroam GO w beżowej kolorystyce. Idealnie sprawdzi się na lato!

W każdym razie kontynuując wątek fotografów… Pomyśleliśmy, że nieodłączną częścią kultury streetowej oprócz ciuchów i butów są również zdjęcia. Wiadomo, że większość kultury żyje w erze social mediów i tam też toczy się duża większość dyskusji. Analogicznie najlepiej było zasięgnąć opinii u tych, którzy o zdjęciach wiedzą najwięcej.

Jednakże ten artykuł nie jest główną nazwijmy to “atrakcją,” którą dla Was przygotowaliśmy. Naszym głównym zamysłem nie była sama rozmowa z chłopakami i dowiedzenie się czegoś, chcieliśmy abyście i Wy mogli dowiedzieć się kilku rzeczy od nich bezpośrednio, stąd też powstał pomysł na film… konkretniej mówiąc nie jeden, a dwa filmy.

Zaproponowaliśmy każdemu z nich, aby zabrali nas w miejsca, które uważają za dobre spoty do robienia zdjęć. Tak też na pierwszy ogień poszedł Kaczy, z którym po nocy przemierzaliśmy warszawskie centrum, czyli nowoczesne industrialne klimaty.

Po nocnych przechadzkach szybka kima w hotelu, pobudka o 3:55 i wypad w okolice Bemowa po Wojtka Koziarę, który zabrał nas pod bardzo ruchliwą trasę ze szklanym tunelem.

…a że zamiast pięknego wschodu słońca mieliśmy szaro bury poranek to po niedługim czasie poszliśmy dalej czyli na pobliskie blokowisko. Mimo, że było jasno to parę latarni nadal się świeciło. Dodało to całkiem ciekawego uroku do kadrów.

Wojtek chciał nam pokazać jak najwięcej, więc po zebraniu kilku ujęć i zrobieniu kilku zdjęć szybko poszliśmy na kolejną miejscówkę. Bo wiecie “golden hour”, nie mogliśmy przecież dopuścić żeby nasza piękna szara pogoda przeobraziła się w… w sumie to w jeszcze bardziej szarą 😉

Kolejny etap to wiadukt, który okazał się być bardzo wdzięcznym tłem do fotek.

Jako, że Wojtek chciał chyba, abyśmy dobrze zapamiętali widoki Warszawy postanowił nas zabrać w jeszcze jedno miejsce. Pozwoliło nam spojrzeć na miasto z nieco wyższej perspektywy. Dokładniej z 12 piętra…

przyp. aut(@skowronbdg): a jako, że nie mogłem ominąć takiej okazji postanowiłem usiąść na krawędzi, wywalić kopyta na dół i oto co wyszło:

Potem mieliśmy krótką przerwę na kawę, trzeba było się lekko wspomóc kofeiną po niedoborze snu. Już czekał na nas Piotrek Pytel, który specjalizuje się w fotografii analogowej. Wiecie, kiedyś nie było aparatów na kartę pamięci, zamiast tego była klisza, 36 klatek i ciemnia 😉

Jako pierwszy cel podróży z Piotrkiem obraliśmy betonowy skatepark wylany na Powiślu.

timberland flyrofam go

timberland flyrofam go

timberland flyrofam go

timberland flyrofam go

Jako, że pogoda nieco się poprawiła, a i dzień imał się ku końcowi Piotrek postanowił pokazać nam panoramę miasta z nieco innej perspektywy niż ta, którą widzieliśmy o poranku. Naszą przygodę zakończyliśmy na Ursynowie, gdzie z “górki” mogliśmy oglądać piękny zachód słońca!

timberland flyrofam go

timberland flyrofam go

W zasadzie to okazało się, że to jeszcze nie taki dosłowny koniec przygody. Padł pomysł, aby spotkać się z Kaczym raz jeszcze, tak też od wieczora, poprzez wschód i zachód słońca ponownie na wieczór trafiliśmy na warszawskie śródmieście 😉

timberland flyrofam go

timberland flyrofam go

Jeśli by krótko podsumować naszą wyprawę po warszawskich spotach można stwierdzić, że każde miejsce reprezentuje totalnie inny klimat. Miło nam, że Timberland dał nam możliwość zebrania tych ludzi w jedną wspólną całość. Niebawem ujrzycie kolejne efekty naszej pracy! 🙂

Co do konkursu, o którym wspominaliśmy wyżej to będzie się on toczyć na naszym profilu na Facebooku i rozpocznie się on wraz z premierą filmu, także bądźcie czujni!!!

Raz jeszcze przypomnimy instagramy, które warto śledzić:

@wojtekkoziara
@kaczy__
@osiemdziewiec

oraz redakcyjne pstrykadło: @skowronbdg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here