Butiki Concepts są znane dla wielu z nas, mimo że marka dotychczas posiadała wyłącznie trzy stacjonarne lokalizacje. Bywa partnerami wielu współprac ale i pozytywnych akcji takich jak m.in. charytatywna loteria o Nike SB Dunk Lobster.

Zdaje się, że nawet w obliczu międzynarodowego kryzysu, Concepts nie traci uwagi swoich klientów oraz płynności, co potwierdza otwarcie nowej lokalizacji – tym razem, w Bostonie. Aby uczcić nowe miejsce, po raz kolejny połączono siły z New Balance wydając dwie, ekskluzywne kolorystyki 992. ”Plaid” charakteryzują wzory kraty w towarzystwie czerwieni, bordo, granatu oraz brązowych skórzanych nakładek. ”Teal” jest bardziej ożywioną wersją, do czego przekonuje nas jaskrawy turkus połączony z fioletem, czernią oraz różem. Wydania mają wiele wspólnego – obydwa wykonano z zamszu i wykończono śnieżnobiałą podeszwą. Przekrój tak wielu barw na jednym bucie wygląda nie tylko ciekawie ale i wyjątkowo jak na zwyczajową wersję sylwetki.

Wydania zostały zaprojektowane z dedykacją dla nowej lokalizacji, tak więc trafiły do sprzedaży wyłącznie w Bostonie. Jedyna forma zakupu to na ten moment platformy odsprzedaży lub kupno z drugiej ręki.

NEWBURY STREET 18

BOSTON, MA 02116