Conor McGregor aresztowany!

0

Niesamowite emocje wokół gali UFC 223! Niestety nie tylko na poziomie sportowym. Cała sytuacja jest dość zawiła, ale postaramy się ją przybliżyć!

Pechową serię zdarzeń rozpoczęła kontuzja Tonego Fergusona, który miał się zmierzyć z Khabibem Nurmagomedovem o pas kategorii lekkiej. Rosjaninowi został przydzielony nowy przeciwnik – Max Holloway – który, jak się okazało, również wypadł z karty przez problemy zdrowotne…

Niepokonany Khabib ze swoją świtą natknął się na Artema Lobova w holu Barcleys Center. Artem to wieloletni sparringpartner i przyjaciel Conora McGregora. Khabib miał mu się odgrażać za nieprzychylne wypowiedzi.

Sławny Irlandczyk zjawił się w Nowym Jorku w czwartek. Wraz z 20toma osobami wdarli się do hali na brooklynie i zaczęli demolować autobus, w którym przebywali zawodnicy (między innymi Karolina Kowalkiewicz, która również walczy na gali – i wspominany już Khabib). Wytłukli okna rzucając w nie ciężkimi przedmiotami. W wyniku całego zajścia ucierpiał Michael Chiesa (pocięta twarz) i Ray Borg (uraz oka). Walki obu zawodników zostały anulowane. Kontuzje odnieśli również pracownicy ochrony UFC. Wiele kamer zarejestrowało, że to właśnie Conor McGregor narobił najwięcej szkód.

NYC wydała nakaz aresztowania Irlandyczka, który stawił się na komisariacie dobrowolnie. Obecnie czeka na rozprawę pod zarzutem napaści. Grążą mu także liczne pozwy cywilne.

Obecnie główne walki UFC 223 to Khabib Nurmagomedov vs Anthony Pettis, i Rose Namajunas vs Joanna Jędrzejczyk. Ale największą gwiazdą wydarzenia, choć negatywną, stał się Conor McGregor.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here