Converse ERX w kolaboracji z Don C!

0

Już niedługo do sklepów trafi efekt współpracy Don C z Converse w postaci nowej kolekcji ERX. I uważamy to za must have!

Don C to amerykański designer, stojący za takimi markami jak Just Don i RSVP Gallery. Don C nie kryje zachwytu modelem ERX i sportem oraz tym, że to jemu przypadła możliwość interpretacji tego modelu.

Sam model, rodem z lat 80 ubiegłego wieku, zostaje wydany w dwóch Packach – “Animal” i “Metal”. Obydwa Packi przyniosą nam 5 modeli, jednakże w Polsce będziemy mieć trzy z nich:

Z inspirowanego motywem rywalizacji pomiędzy ofiarą a drapieżnikiem Packu dostaniemy jedną kolorystykę – “White Hero”, gdzie pierwsze skrzypce grać ma inspirowany Zebrami print na cholewce.

Natomiast “Metal Pack” przenieść ma nas do ery glam metalu i punk rocka. Przy tych kolorystykach główne role odgrywane są przez ćwieki czy też specjalnie “tworzone” zagięcia. Na buty spojrzeć możemy przez pryzmat nowoczesnego streetwearu.

Powyższe modele będą posiadać wymienne sznurówki, a także będziecie mogli je wiązać na wiele sposobów.

W Polsce kolekcja będzie dostępna już od połowy stycznia w salonach Converse w Warszawie, w Złotych Tarasach i Arkadii, w Trójmieście w Galerii Bałtyckiej, w Krakowie w Galerii Krakowskiej, a także
w sklepie Run Colors, WSS oraz SneakerStudio.

Kolekcja będzie dostępna od 12.01.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here