Converse x Hello Kitty powraca, aby uzupełnić Twoją świąteczną garderobę!

0

W końcu uroczych rzeczy, słodkich motywów, czy wiernych przyjaciół nigdy nie jest za wiele!

Po premierowej, wyjątkowej, letniej kolekcji, Converse x Hello Kitty wraca na Święta z kolejną odsłoną uroczego obuwia, odzieży i dodatków!
Hello Kitty, mistrz auto-ekspresji i kreatywności, kolejny raz współpracuje z Converse, aby stworzyć kolekcję pełną odważnych kolorów, klasycznej grafiki i zabawnych elementów. Wszystko po to, żeby cieszyć nie tylko dzieci, ale i dorosłych.

Converse x Hello Kitty składa się z dwóch klasycznych sylwetek Converse: One Star i kultowego Chuck Taylor All Star (w wersji wysokiej i niskiej). Kiedy zerkniemy na piętę modelu One Star, dostrzeżemy oryginalny czarno-czerwony nadruk z motywem Hello Kitty. Natomiast na Chuckach, Hello Kitty wygląda z języka trampka, pokazując swoją uroczą buźkę. Biały niski Chuck posiada dodatkowo zabawną grafikę jabłka na taśmie przy podeszwie.
Co tu dużo mówić, ta kolekcja jest po prostu przeurocza!

Oprócz obuwia, znajduje się w niej również odzież i akcesoria, w tym bluzy, t-shirty, oraz czapki.
Poczuj świąteczną moc Hello Kitty już od 6 grudnia!

Kolekcja będzie dostępna w sklepach Converse w Krakowie w Galerii Krakowskiej, w Warszawie, 
w Arkadii, Galerii Mokotów i Złotych Tarasach, w Trójmieście w Galerii Bałtyckiej, we Wrocławiu we Wroclavii, w Poznaniu w Posnanii, a także w sklepach partnerskich: Run Colors, Warsaw Sneaker Store, Sneakerstudio oraz Answear.com.