Cypher Time odc.5 Freestyle – Te-Tris, Edzio, Dejwid, Somal, Bośniak

0

POW POW POW! Dawno nie słyszałem tak dobrego studyjnego freestylu. Co więcej – ogólnie dawno nie słyszałem tak dobrego freestylu. Studio Magictown Sound w Gdyni przez kilka godzin było stolicą polskiego wolnego stylu. Obok siebie stanęli tacy wyjadacze jak Te-Tris oraz Bośniak, a towarzyszył im młody Edzio oraz dwójka trójmiejskich MC – Dejwid i Somal.

Oczywiście Cypher Time 5 już od kilku dni lata zapętlony w moich głośnikach. Ostatni raz tak jarałem się freestylem podczas walki Tymin vs Quebonafide na WBW 2012. Nie przedłużając…

 

Nie byłbym sobą, gdybym nie przemycił Wam trochę własnej opinii. Jaram się przede wszystkim wejściami Dejwida reprezentującego trójmiejskie PRIMORE CRU. Stylówa i emocje na najwyższym poziomie – taki freestyle powinno się chwalić. Wiele propsów przyjął też Edzio, jednak dla mnie jest on MC typowo bitewnym i w studyjnym freestylu nie radzi sobie tak dobrze, jak inni. Oczywiście mistrz Te-Tetris poza kontrollo. Do tego spoko wejścia Somala oraz Bośniaka, który pokazał, że nie zapomniał jak się nawija.

Zdecydowanie najlepszy Cypher Time. Props również na realizacje, montaż, światła i inne rzeczy, na których się nie znam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here