Czas nieco odgrzać YEEZY 350 v2, czyli “Butter” jeszcze w tym roku, “Cream White” wraca?!

1

Wprawdzie, dzisiaj jak wiadomo premierę miały Yeezy Powerphase w kolorystyce “Core Black”, których stock był na tyle duży, że 200 par dostała polska sieć sklepów z butami – Sizeer.

Aczkolwiek, nie o tym mowa. Pamiętacie słowa Kanye? “Yeezy for all” się sprawdza coraz bardziej, a zaczęło się od “Belug 2.0”. Czy to źle? Dla sneakerheadów czy hajpbestii chcących mieć nie tylko produkt premium, ale do tego limitowany – tak. Dla tych, dla których nie liczy się aż tak limitowanie produktu jest to nawet dobre -> im więcej par, tym łatwiej je zdobyć.

Yeezy Boost 350 v2 SPLY-350 Cream White Yeezy Mafia

No, ale.

Yeezy mafia informuje nas, że w czerwcu najprawdopodobniej światło dzienne ujrzy kolorystyka “Butter” – maślana. Tutaj, co ciekawe, zastosowano coś nowego, w jako pierwszych “v2” – cholewka będzie “wywinięta” na drugą stronę. A to oznacza że zarówno napis “SPLY-350” jak i pasek pojawią się po wewnętrznej stronie cholewki. Tak, będą to elementy otulające Wasze stopy.

Yeezy Boost 350 v2 Cream White

Natomiast w lipcu, mamy czekać na restock słynnych, bielutkich “Cream White”, których początkowy stock i tak było stosunkowo “większy” (10-15 tysięcy par na Europę). Najwięcej customów powstawało właśnie na tej kolorystyce, choćby z tego tytułu, że były do tego idealne.

Yeezy Boost 350 v2 Cream White

Więcej informacji, jak tylko złapiemy coś więcej!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here