Czy rozwiążesz zagadkę? AINT w rękach SHC! +KONKURS

0

Ostatnimi czasy mogliście widzieć naszą małą produkcję związaną z marką Nightingale(klik), tym razem jednak wpadł nam w ręce brand, który został okrzyknięty przez wielu mniej lub bardziej żartobliwie “polskim off-whitem.”

Pewnego poranka na naszym biurku pojawiła się paczuszka, a w zasadzie nie jedna tylko trzy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że przyszły one od tego samego adresata. Tutaj dopadła nas myśl “po co pakować coś w trzy paczki jeśli można wysłać to w jednej?” Okazało się, że pod czarną folią skrywał się kartonik, też czarny, z jeszcze bardziej czarnym, aczkolwiek czytelnym napisem AINT. W momencie gdy było jasne od kogo owy pakunek przyjechał postanowiliśmy wykorzystać to by stworzyć dla Was kolejną video-opcję, aczkolwiek w nieco innym wydaniu niż ostatnio, ale o tym za chwilę. Wracając do czarnego kartonika opakowanego w czarną folię po otwarciu ukazuje się… czarny papier, “autor chyba lubi czarny kolor”– pomyśleliśmy. Pod czarnym papierem skrywał się czarny crewneck. W drugiej paczce znaleźliśmy czarny tees, zaś w trzeciej paczuszce znajdował się dla odmiany biały crewneck.

Możnaby stwierdzić, że rozpakowywanie tego wszystkiego przypomina rozkładanie matrioszki, tyle, że tutaj zawartość była duuużo lepsza! 😉 Dodatkowo w każdym kartoniku znajdują się również silikonowe tagi, oraz do każdego produktu przyczepiona jest również silikonowa metka! Jeżeli zsumować te wszystkie małe detale to ktoś musiał się bardzo postarać, żeby wywrzeć dobre pierwsze wrażenie i to się na pewno udało.

Co do samej jakości to polska produkcja dała radę, krój wyszedł jak dla nas świetnie. Tutaj trzeba akurat wziąć poprawkę na to, że na każdym wszystko leży inaczej, więc to akurat nasza prywatna opinia. Patrząc na ogólny pogląd całej marki doszliśmy do wniosku, że damy jej coś od siebie, w postaci małej historii, w którą opatrzyliśmy video. Tak też wybraliśmy się na mały spacer, zrobiliśmy dla Was kilka zdjęć jak ciuszki leżą oraz filmik, z którym wiąże się KONKURS, który dla Was przygotowaliśmy.

W owym konkursie możecie wygrać biały crewneck, który widnieje w filmiku. Co trzeba zrobić? Przede wszystkim obejrzeć video, bo to właśnie w nim ukryliśmy dla Was konkursową zagadkę. Zasady są dosyć proste, bluzę zgarnia osoba, która jako pierwsza odpowie poprawnie na pytanie zadane w filmie: KIM JESTEM?
Dodatkowo przyda się również polubienie i udostępnienie konkursowego posta. To właśnie pod TYM POSTEM (na naszym profilu na facebooku) trzeba zamieścić swoją odpowiedź konkursową!

Nam osobiście cały koncept na nadruki bardzo się podoba. Mimo tego, że niektórzy mogą się spierać, że jest tu zbyt duża inspiracja zagranicą, my uważamy, że to już każdy powinien ocenić własnym sumieniem, a nie tylko tym “co ludzie mówią.” Tak też na pewno warto wpaść na ich sklep oraz social media, żeby zobaczyć cóż robią na codzień:
SKLEP: https://aintclothing.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/aint.clo/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/aint_clo/

foteczki wykonał: @polo_magic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here