Francuska marka, DCNTD, najbardziej kojarzona z francuskim raperem Booba wchodzi w kolaborację z legendarną marką odzieżową! Bo w sumie czym jest Doublegoose i czemu tak o tej marce cicho?

Swoją główną rolę marka odegrała w latach 80tych ubiegłego wieku. Marka powstałą na ich początku w Nowym Jorku. Przez lata w ich kurtkach można było oglądać takie gwiazdy jak Run DMC, Rakim czy LL Cool J. Brand zyskał wtedy na popularności zwłaszcza wśród zajawkowiczów hip hopu i stale się wpisał w jego historię… Chociaż dopiero niedawno marka wróciła na rynek.

Teraz natomiast, to brand ikony francuskiego rapu zaczyna kolaborację z legendarną hip hopową marką. DCNDT, które tworzone jest nie tylko przez Boobę, ale również Tome – jednego z designerów Rocawear w Europie i twórcę OPM. Trzeba przyznać, że będzie to jeden z mocniejszych collabów. Kolaboracyjne zostały uszyte ręcznie w Europie, co oznacza ogromne przyłożenie uwagi do szczegółów. Głównymi bazami collabu bedą kurtki V-Bomber, V-Vest oraz V-Coat. Wszystkie układają swoje pasy materiałów w literę “V”.

Znaliście wcześniej markę DCNTD? Co sądzicie?

Koniecznie obserwuj zaobserwuj nas na instagramie oraz Facebooku!