Emocje wokół gorącego duetu Off-White & Nike nadal nie ustają. Kolekcja ”The Ten” wywołała spore zainteresowanie, a ceny odsprzedaży przyprawiają o zawrót głowy. Sylwetka Air Jordan 1 jest jedną z bardziej pożądanych – co nie tyczy się zresztą wyłącznie tejże współpracy.

Dennis Rodman opublikował na swoim Instagramie dwuminutowy film, w którym chwali się dedykowanymi parami kolaboracji. Jest to AJ 1 ”UNC” oraz dwie pary Nike Air Max 97 – w tym we współpracy z Selena Williams. Jak wspominaliśmy, wydania są spersonalizowane – na ich podeszwie widnieje napis ”AIR WORM”. Jak wynika z opisu, sylwetki są prezentem dla koszykarza prosto od Virgila Abloha.

Niestety jak się domyślacie, nie zwiastuje to ani restocku ani wprowadzenia par do sprzedaży. Duet ma dla nas jednak jeszcze wiele dobrego! Za kilka dni światło dzienne ujrzy pierwsza kolorystyka na bazie Air Jordan IV ”Sail” natomiast już w najbliższych miesiącach do sprzedaży trafi także CW ”Black/Red”. Na model AJ V będziemy musieli poczekać nieco dłużej, jednak premiera ma nadejść jeszcze w tym roku.