Diadora przedstawia sneakersowe wersje animowanych hitów!

0

Kilka dni temu na oficjalnym koncie Facebookowym Diadory pojawiła się informacja o nawiązaniu współpracy ze studiem Dreamworks, a także butikiem Bait. Co z tego wynika? W najbliżyszym czasie możemy spodziewać się kilku butów od włoskiego producenta w kolorystykach wzorowanych na postaciach z animacji właśnie Dreamworks.

Pierwsza odsłona tego trójstronnego projektu to model S8000 zatytułowany Kung Fu Panda. Jak nietrudno się domyślić, odnosi się on do pokracznego, lecz sympatycznego wojownika, jakim jest panda Po. Mamy tu do czynienia z biało- czarnym butem w specjalnym pudle, które zawiera grafikę z tytułowym wojownikiem.

Niestety powstało tylko 300 par tej kolorystyki, w cenie 300$ za parę. Jest to ekskluzywne wydanie, które dostępne były w sklepach Bait oraz w internetowym losowaniu. Możecie sprawdzić wideo ekipy sneakernews, żeby zobaczyć jak buty wyglądają na żywo.

Na szczęście pokażą się jeszcze inne kolorystyki odnoszące się do innych bohaterów, jakimi są między innymi Where’s Wally (Waldo), Shrek, Felix the Cat oraz Skeletor. Które według Was mogą być najciekawsze?

bait-diadora-dreamworks-s8000-kung-fu-panda-01bait-diadora-dreamworks-s8000-kung-fu-panda-08bait-diadora-dreamworks-s8000-kung-fu-panda-09bait-diadora-dreamworks-s8000-kung-fu-panda-03bait-diadora-dreamworks-s8000-kung-fu-panda-02bait-diadora-dreamworks-s8000-kung-fu-panda-04

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here