Diadora w krwawej odsłonie od Extra Butter

0

Nowojorski Extra Butter połączył swoje siły z Diadorą drugi raz w tym roku. Postawiono na model N9000, czyli jeden z popularniejszych z oferty włoskiej marki. Przy tworzeniu tej unikalnej kolorystyki inspirowano się nurtem we włoskim kinie grozy. Giallo to nazwa filmów kryminalnych z dużą ilością krwi i brutalnych morderstw.

Intensywne kolory zastosowane na bucie, takie jak fioletowy, czy czerwony mają właśnie wzbudzić skojarzenia z filmami typu giallo. Giallo po włosku oznacza również żółty, takiego koloru były okładki powieści kryminalnych we Włoszech i w tym kolorze również są wkładki w tych Diadorach. Znajdziemy na nich nadrukowane logo tej współpracy. Dodatkowym smaczkiem jest także dołączony breloczek z obrysem postaci, takim jakie możemy spotkać w miejscach przestępstwa.

giallo1

Cała otoczka wokół kolaboracji, wraz z video teaserami wygląda naprawdę imponująco, dzięki czemu ta premiera zapowiada się całkiem nieźle. Premiera tych sneakersów odbędzie się już 23 kwietnia, niestety nie znamy jeszcze ich ceny. Sprawdźcie zdjęcia i zapowiedzi video, czujecie klimat tego wydania?

giallo3giallo4giallo2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here