Dlaczego najnowsza kolekcja od StalkerAngel MUSI znaleźć się w Twojej szafie?

0

Najnowsza kolekcja polskiego brandu, StalkerAngel, dostała nazwę “70s Epilepsy“.

Marka tworzyła oczywiście swoje produkty w czasie rzeczywistym, ale w poszukiwaniu inspiracji odbyli swoim wehikułem podróż w czasie do lat 70tych! Tam też przeprowadzili pierwsze testy na epilepsję! Pomimo, że zaburzenia nie zostały do końca wyjaśnione, odkryli stare plakaty z Brucem Lee, które udało się zachować, zeskanować, i wrzucić na hoodie i teesy!

Ekipa StalkerAngel nie ukrywa, że miała również okazję spotkać się z Aniołkami Charliego i się w nich zakochać! Ciekawe czy był to zbieg okoliczności… 😉

Hoodies, które powstały, oczywiście są w rozmiarach oversizowych! Jak już się jest w przeszłości, ciężko nie zahaczyć o koncert City Bay Rollers, czyli “tartan teen sensation of Edinburg” ! Przy tej okazji również wspomnienia zostały przelane na projekty. W ten sposób powstały tartanowe spodnie do kostki, spodnie cargo, dresiwo z fragmentami tartanu oraz zwariowaną koszulę z dwóch różnych materiałów, z rażącym nadrukiem na plecach. 70s EPILEPSY to również patchworkowe płaszcze, kurtki i odblaskowe work jackety, których nie znajdziesz w tym stylu nigdzie indziej (no chyba że potrafisz podróżować w czasie).

Efekt końcowy zarejestrował aparat Hienka oraz kamera KOOZY. Wideo z lookbookiem możecie zobaczyć poniżej:

Zdjęcia i film powstał na terenie kopalni piasku i kruszywa. Uwierzcie nam, że ekipa miała ogromny problem, żeby się tam dostać. Ale było warto!

Kolekcję zakupisz na stronie internetowej StalkerAngel. Wpadajcie też na ich instagram, jest tam dużo ciekawego contentu!
Warto jeszcze wspomnieć, że podatek od sprzedaży każdego produktu powędruje na Fundację Epileptologii. Dołącz do Aniołów!