Miniony rok nie był najlepszym okresem dla wielu sektorów, a w tym i mody. Na szczęście nawet w dobie pandemii, a w tym bankructw, braku rentowności i utraty klientów – pojawiają się pozytywne wiadomości!

Kith został oficjalnie otwarty w 2011 roku, tak więc jest to stosunkowo młoda marka. Warto jednak wspomnieć, że Ronnie Fieg – założyciel, może pochwalić się nie lada doświadczeniem i sukcesami. Dzięki wyjątkowym kolekcjom, marka zdobyła sympatię klientów na całym świecie, mimo że gości wyłącznie w 9 lokalizacjach. Większość znajduje się na terenie USA, jedna w Tokio i Londynie – nie jest to jednak fizycznie sklep Kith, a mały kąt w sieci Selfridges. Jeśli z chęcią odwiedzilibyście stacjonarkę, za kilka tygodni będzie ku temu okazja! Kith przybywa do Europy, a konkretniej do Paryża. Informacją Ronnie podzielił się na Instagramie już w 2019 roku, natomiast post został usunięty. Całkiem niedawno, Francky B. ponownie dał do zrozumienia, że otwarcie tuż, tuż! Poniżej kilka fotografii pop-up store w Paryżu z 2014 roku – ”something else is coming”.

W końcu doczekamy się oficjalnego otwarcia, które ma nastąpić w lutym tego roku. Pozostaje nam cierpliwie oczekiwać szczegółów i mieć nadzieję, że niebawem będziemy mieli szansę odwiedzić sklep – nawet w reżimie sanitarnym.