Czy to koniec beef’u Drake i Pusha T? Drake ma nie wypuścić “kończącego karierę” dissu.

0
pusha t drake syn

Wygląda na to, że beef między Pusha T i Drake można uznać za zakończony. Według J. Prince, szefa Rap-A-Lot Records, wszystko poszło za daleko. 

Diss Pusha T w stronę rapera z Kanady wywołał znaczne zamieszanie w sieci. Zamiast zwykłego przechwalania się kto jest bogatszy i prawdziwszy, linijki celowały w rodzinne klimaty.

J. Prince, CEO Rap-A-Lot Records, jest znaczną postacią w hip-hopie. To właśnie on stoi za początkiem kariery Drake. Kiedyś natrafił na MySpace początkującego Kanadyjczyka i pokierował go prosto w obcierające się ręce Birdmana. W stajni wytwórni Rap-A-Lot znajdziemy takie ksywki jak Scarface, Bun B czy Devin The Dude. Label często był na językach, nawet raperów, dlatego znajdziemy jej nazwę w tekstach takich postaci jak Snoop Dogg czy B.I.G. Notorious.

CEO Rap-A-Lot nadal ma bliskie kontakty ze swoim podopiecznym. Zaraz po tym, jak Pusha T wypuścił swój diss, J. Prince zadzwonił do Drake i próbował go namówić do nieodpowiadania na diss. Według niego sprawa stała się zbyt personalna.

J. Prince rozmawiał też o całej sprawie z Kanye. Yeezy wydaje się podzielać opinię rapowego weterana, na swoim twitterze oficjalnie zapowiedział koniec konfliktu między Pusha T i Drizzym.

Jak mówił Prince w swoim wywiadzie z DTLR Radio odpowiedź 6 God’a zakończyłaby karierę kilku osobom z G.O.O.D. Music. “Rozmawiałem z Kanye i on nie chciał beef’u” – twierdzi Prince – “Odpowiedź, którą przyszykował na niego Drake mogłaby skończyć karierę Pusha T. Ten diss z pewnością zniszczyłby rodziny i nie możemy na to pozwolić. To nie jest w charakterze Drake, aby niszczyć osobę aż do takiego poziomu.” Wywiad poniżej!

Co myślicie o całym wydarzeniu? Jakie “haki” na Pushę T ma Drizzy? Ostatni diss w całym konflicie, The Story Adiddon, możecie sprawdzić poniżej!

W innych newsach, Jak Bape, marka z Japonii, spowodowała beef między Pusha T i Drake?