Scorpion od Drake to podwójny album! Co na nas czeka?

0
drake scorpion

Scorpion od Drake ma być pełny niespodzianek. Jak podają pewne źródła mamy dostać dwie różne płyty w jednym wydawnictwie. Co dokładnie na nas czeka?

Co czeka na nas na Scorpion?

Jak podaje Mel, znany z podcastu prowadzonego przez rapera i byłego członka znanego show Everything Struggle – Joe Budden’a, twierdzi, że Drake przygotował dla nas dwie różne płyty dla Scorpion. Pierwsza część będzie wypełniona klasycznym rapowym Drizzym, druga? To bardziej R&B Drake.

Wygląda na to, że dostaniemy najlepsze z dwóch różnych światów. Połączenie If You’re Reading This It’s Too Late i klimatów z Views? Kto by tego nie chciał!

Co jeszcze szykuje dla nas Drake?

Trudno potwierdzić jakich gości znajdziemy na albumie. Na chwilę obecną pewna jest gościnna zwrotka, znanego z hitu Lolipop z Lil’ Wayne, rapera Static Major, który zmarł w 2008 roku. Drizzy wykorzystał wcześniej niewydany numer Static’a i dograł do niego nową zwrotkę.

Drake nie patyczkuje się z promocją nowego wydawnictwa. Album, którego premiera ma być już jutro, doczekał się billboardów w Toronto i nawet trailera wypełnionego muzyką od producenta Moderat. Czy czeka nas jakaś kolaboracja na linii Moderat x 6 God?

🦂 SIGHTINGS // JUNE 29

Post udostępniony przez Drake Official Fansite (@wordonrd)

🦂

Post udostępniony przez champagnepapi (@champagnepapi)

Płyta ma pojawić się już jutro! Czego się spodziewacie?

W innych wiadomościach, Lil Uzi Vert zakłada fundację, aby pomóc rodzinie XXXTENTACION