Drake ma syna?! Diss Pusha T kładzie Drizzy’ego na łopatki!

0
pusha t drake syn

Beef Pusha T i Drake ciągnie się już lata. Wygląda na to, że w końcu doczekaliśmy się prawdziwego rapowego konfliktu obu panów. W najnowszym dissie od Pushy dostajemy szokujące info – Drake ma syna! 

To z pewnością zadziwi większość fanów rapera z Toronto. Drizzy nigdy nie dzielił się informacją na temat swojego dzieciaka. Pusha T w swoim dissie The Story Of Adidon, upublicznia prawdę o synu rapera z Kanady.

The Story of Adidon jest straszliwie mocnym trackiem. Pusha nie powstrzymuję się i atakuje w każdy najbardziej dotkliwy punkt życia Aubrey’a. Linijki dotykają jego rodziców, jego syna czy bliskiego przyjaciela i producenta rapera – 40′ – który zmaga się ze stwardnieniem rozsianym.

Wydaje się, że Drizzy dość mocno nie docenił swojego przeciwnika. Jego pierwsza odpowiedź na zaczepki prezesa Good Music, Duppy Freestyle, była dobra, lecz niewystarczająca. 6 God chciał zaatakować w podobnym stylu jak podczas konfliktu z Meek Mill’em. Freestyle od rapera bardziej celuje w bangerowy, luźny numer niż beef, gdzie poleje się krew. Teraz będzie musiał zmienić swoje podejście, bo krew właśnie się polała. Wygląda na to, że Pusha T chce jej jeszcze więcej. Jak sam zapowiada w numerze – nawet jeśli ten diss zniszczy karierę zarówno jemu, jak i Drake’owi, to raper nadal nie cofnie się przed niczym.

Syn Drake?

W linijkach The Story Of Adidon usłyszymy o synu Drizzy’ego. Pusha maluje obraz powtarzającej się historii z dzieciństwa Kanadyjczyka. Ojciec Drake, który tak jak jego syn jest muzykiem, opuścił swoją rodzinę, kiedy Aubrey miał 5 lat. Teraz właściciel OVO robi tak samo ze swoim synem.

Według Pushy Drizzy jest ojcem dziecka znanej striptizerki Sophii Brussaux. Sophia od zeszłego roku stara się zmusić rapera z Kanady o test o ojcostwo. Chociaż współpracowała z kilkoma prawnikami to do końca nie wiadomo co wynikło z całej sprawy. Nawet po urodzeniu dziecka Sophia nadal atakowała rapera na swoim Twitterze. Wspólne zdjęcia Drizzy’ego ze striptizerką oraz jej tweety możecie zobaczyć poniżej!

Wszystko wydaje się dziwne. Szczególnie patrząc na image jaki Drake stara się przedstawić w swoich tekstach. Na trackach słyszymy Aubrey’a chwalącego się zdobytymi kobietami, które chcą jego pieniędzy lub kreującego się na “prawdziwego mężczyznę”. Wszyscy możemy zadać sobie pytanie – czy prawdziwy mężczyzna nie powinien wziąć odpowiedzialności za swoje dziecko?

To oczywiście nie wszystko, co zawarte jest w dissie Pushy T. W linijkach znajdziemy kolejny pojazd na współpracę 6 God’a z Birdmanem, atak na producenta rapera czy sam kontrowersyjny cover art tracka.

Cały kawałek możecie sprawdzić poniżej!

W innych wiadomościach, Mac Miller aresztowany za spowodowanie wypadku i ucieczkę!