Dziewczyny, kochajmy postęp!

0

“Love the Progress” to najnowsza, wiosenna, kobieca kolekcja od Converse! Jak to często bywa, model Chuck Taylor All Star stał się płótnem do wyrażenia idei miłości i jedności. O co chodzi w kolekcji, wraz z którą w parze idzie ruch społeczny?

Kasia Gola

“Love the Progress” jest kolekcją przeznaczoną dla kobiet i ma łamać schemat, który często kryje się pod słowem “dziewczyna”. Ma ona zachęcić dziewczyny do wyrażania i definiowania siebie na własnych warunkach i do zadania sobie pytania „Co dla Ciebie oznacza słowo dziewczyna w 2019 r?”.

Millie Bobby Brown

Kolekcja jest odważna i kobieca. Jeśli chodzi o buty, widzimy założone łamanie schematu poprzez umieszczenie na niebieskich All Starach słowa “GIRL”, uwagę również przykuwają hasła widoczne na gumowej podeszwie. W niskim, czarnym modelu obok czerwonych serc zobaczycie napis “Keep Loving, Keep Fighting”, na żółtej podeszwie białych, niskich Chucków oraz na czarnej podeszwie czerwonych wysokich Chucków zobaczyć można napis “Love Fear Love ♥”.

Kasia Gola

Kolekcja jest częścią kampanii reklamowej Converse pod tytułem “All The Stories Are True”. Jej ambasadorkami zostały silne, niezależne kobiety takie jak choćby brytyjska aktorka, Millie Bobby Brown, instruktorka samoobrony dla kobiet Qin Yunquan, argentyńska wokalistka Naomi Preizler, czy łącząca nowe technologie z modą, Polka – Kasia Gola (zdjęcia ambasadorek na początku artykułu)

Kolekcja „Love The Progress” dostępna jest w sklepach Converse w Warszawie w Galerii Mokotów, Złotych Tarasach i Arkadii, w Krakowie w Serenadzie i Galerii Krakowskiej, w Trójmieście w Rivierze i Galerii Bałtyckiej, we Wrocławiu we Wroclavii, w Łodzi w Manufakturze, w Poznaniu w Posnanii oraz wybranych sklepach partnerskich. Ceny od 439 do 479 złotych.