Expedition N°01 – 4F x PROSTO

0

PROSTO uderza z kolejną kolaboracją! Po Vistuli dobrała sobie kolejną polską firmę – 4F. Czy to znak, że pierwsza polska marka hiphopowo-streetwearowa zamierza tworzyć kolaboracje z jedynie polskimi firmami? Być może. Czy to dobry ruch? Tak!

Przecież nie spodziewalibyśmy się nigdy o słyszeć o innych markach w połączeniu z Vistulą, tymczasem Wojtek Sokół i ekipa burzą wszelkie bariery i swoje aktywa lokować zamierzają tylko na polskim rynku. Jest to o tyle ciekawe, że solidnie zamierzają zaznaczać swoje miejsce na mapie.

W opisie video lookbooka możemy przeczytać:
“Każdy dzień jest wyprawą. Przeżyj własną z 4F x PROSTO Wyznaczenie kierunku, planowanie, pakowanie i wyjazd. Potem już tylko kolekcjonowanie wspomnień. Tak wygląda klasyczna podróż. Co się jednak stanie, jeśli podróżnik na swojej drodze spotka innego podróżującego i razem zdecydują się kontynuować wyprawę? Technologiczna marka sportowa 4F i streetstylowa marka PROSTO wyruszają w podróż, podczas której dzielą się doświadczeniami i inspiracjami. Nie jest ważne dokąd podróżują – ważne, że podążają w jednym kierunku. Dwa zupełnie różne światy przenikają się i czerpią ze swoich doświadczeń. Tak powstaje kolekcja EXPEDITION N°01, która jest hybrydą nowoczesnego streetwearu i świata sportowej technologii. 4F x PROSTO razem tworzą zupełnie nową jakość. Kolaboracja zachęca do podróżowania i szukania wyzwań w codziennym życiu. Nie musisz wyjeżdżać daleko, każdy dzień jest wyprawą w nieznane.”

Co oferuje nam kolaboracja PROSTO i 4F?

Prawie 40 produktów wykonanych z największą dbałością o szczegóły i wysokiej klasy technologią oferowaną przez 4F. Produkty odpowiadają potrzebom sezonu Fall/Winter. Może rękawiczki albo kominiarkę na snowboard?

Ubrania z kolaboracji 4F oraz PROSTO możecie kupić na stronach producentów. Zdecydowanie zachęcamy! Swoją drogą, nazwa kolekcji sugerować może nawet i dłuższą współpracę między markami.

Jaka będzie kolejna kolaboracja z udziałem firmy PROSTO? Może dowiemy się o tym na początku przyszłego sezonu?