Fanpage, który aż chce się oglądać. Dziewczyny w Jordanach [FOTO, WIDEO]

  0
  Processed with VSCO with hb2 preset

  Fanpage’y na Facebooku jest tyle, że przy setkach polajkowanych profili czasem aż odechciewa się przeglądać tablicę. Na szczęście są też takie, które robią kozacką robotę.

  Dziewczyny w Jordanach zostały założone prawie 2 lata temu. Na fanpage’u ustukały prawie 14k, a na Instagramie – prawie 19k. Te lepsze zdjęcia zbierają ponad 2k serduszek i szczerze powiedziawszy, wcale mnie to nie dziwi.

  View this post on Instagram

  #dziewczynywjordanach

  A post shared by Dziewczyny W Jordanach (@dziewczynywjordanach) on

  Dziewczyny w Jordanach to perfekcyjne połączenie. Buty, na które jest przeogromny hype, no i naprawdę piękne dziewczyny… Co więcej, naprawdę ze świecą tu szukać przeklejek z innych portali, czy zdjęć randomowych modelek. Na DWJ znajdziemy prawie tysiąc zdjęć naszych, pięknych Polek!

  Na profilach Dziewczyn w Jordanach zamieszczane są głównie zdjęcia lasek, które tagują swoje posty #dziewczynywjordanach. Profil ten ma jednak taki potencjał i tak ogromne możliwości, że wchodzi na wyższy level. Na fanpage’u Stussy Poland mogliście ostatnio zobaczyć zdjęcia z sesji zdjęciowej, przeprowadzonej dla Black-town.pl i Footshopu. Dziś możemy w końcu pokazać Wam więcej zdjęć z tej sesji!

  Processed with VSCO with hb2 preset

  Processed with VSCO with hb2 preset

  Processed with VSCO with hb1 preset

  Processed with VSCO with hb2 preset

  To jednak nie koniec! Pisałem przecież, że wchodzą na wyższy level, prawda? Mianowicie!

  Wspólnie z ekipą Kadry Niespokojne, Dziewczyny w Jordanach przygotowały VIDEO LOOKBOOK. To krótki film, przy końcu którego aż chce się powiedzieć: „KONIEC? JUŻ?”

  To naprawdę kawał zajebistej roboty. Materiał trwa lekko ponad minutę i w bardzo klimatyczny sposób pokazuje ciuchy Stussy, Jordany, no i oczywiście – piękne Panie. W tle leci świetny bit HVZX, którydh możecie kojarzyć ze współpracy z Kartkym. Całość sprawia wrażenie… klipu. Naprawdę dobrego klipu.

  Robi wrażenie, co?

  Ciuchy z lookbooka znajdziecie na Black-town.pl, a 50 (!) modeli Jordanów szukajcie na footshop.pl. Przy okazji możecie skorzystać z kodu: DWJRD10, dzięki któremu kupicie buty 10% taniej.

  Jestem przekonany, że to dopiero początek. Dziewczyny w Jordanach mają taki potencjał, że jeszcze nieraz zagoszczą na naszym portalu. A Was zachęcam do subskrybowania kanału DWJ na Youtube.

  Dziewczyny w Jordanach x Kadry Niespokojne

  – Modelki: Kasia Motłoch, Basia Zwalińska

  – Buty: Footshop.pl

  – Ubrania: Black-town.pl

  – Film: Kadry Niespokojne

  – Fotograf: Dominika Malinowska

  – Muzyka: HVZX

  – Patronat: Streetwear Hype Club

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here