Nawet jeśli nie jesteście fanami prasy pokroju Forbes, magazyn daje nam niebywałe źródło informacji. Są to nie tylko podsumowania skupiające się na finansach ale i wyróżnienia w doprawdy wielu kategoriach!

Lista ”30 Under 30” prezentuje 600 osób z 20 kategorii, wybranych spośród 15 tysięcy kandydatur. Jej celem jest przedstawienie kreatywnych, rozwojowych osób zmieniających branżę lub mającą na nią znaczny wpływ. Nazewnictwo nawiązuje do 30 laureatów w każdym zestawieniu do 30 roku życia. W zakładce Muzyka, znajdziemy kilku bliskich naszemu sercu artystów, a jest to m.in. DaBaby, Lil Nas X czy Tyler, The Creator. Nie zabrakło Teyany Taylor, Normani czy pisarzy tekstów. Każda z osób znalazła się w zestawieniu w oparciu o wiele czynników, które zbadali reporterzy i eksperci Forbes. Tym samym, wybrani mają według społeczności spore szansę na zostanie głosem swojego pokolenia i jak najlepsze wykorzystanie swoich umiejętności i popularności.

Podsumowanie jest z pewnością mniej emocjonujące niżeli lista najbogatszych raperów, jednak pojawienie się w zestawieniu Forbes jest niezaprzeczalnie, nie lada wyróżnieniem. Jeśli jesteście ciekawi pozostałych wyróżnionych, całość znajdziecie tu.