The Game o Tekashi69: “F**k 6ix9ine, fake ass blood”.

3
Tekashi69-6ix9ine

The Game najwidoczniej nie jest wielkim fanem Tekashi69. Podczas koncertu w Słowacji raper z Kalifornii wypowiedział parę gorzkich słów w stronę 6ix9ine.

Daniel Hernandez zmaga się z wielką falą hejtu. Jest to jeden z raperów których można albo kochać, albo nienawidzić. Mimo dobrego przyjęcia albumu Days69 – liczba sprzedanych sztuk prześcignęła m.in. Tory Laneza – nie obyło się bez kontrowersji.

Tekashi swoim charakterystycznym stylem i prowokacją praktycznie wszystkich “gangsterów” przykuwa oczy fanów oraz hejterów. Aktualnie jego Instagram ma prawe 3,5 miliona obserwujących, a największy hit Gummo pokrył się platyną.  Na swoim klipach raper często występuję w czerwonych barwach gangu Bloods. W tej sprawie głos zabrał jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów wywodzących się z tej ekipy – The Game.
Podczas koncertu w Słowacji – gdzie rezyduje F*CK THEM, pierwsza wytwórnia Tekashiego – Game zaatakował rapera z NYC. Do skandowania “F*ck 6ix9ine, fake ass blood” dołączyła publika.

Video z zajścia możecie sprawdzić poniżej!

Zobacz także: Lil Wayne i Birdman pogodzeni?!

3 KOMENTARZE

  1. Jebać skurwyysna game’a , Najpierw Stitchesa teraz 69, boi się ze mlodziaki go wygryza, jebać

  2. Game jest o wiele lepszy raperem i gdyby mieli beffa i zaczęłyby sie pojawiać disy to game z łatwością rozjebałby 69 pod względem lirycznym. A i 69 wyruchał 13 i podaje sie z gangstera którym nie jest;)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here